.::FragZone Cs::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.::FragZone Cs::.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Bqh bannat ot nekaduren admin !!!

Go down 
АвторСъобщение
StanChanev




Брой мнения : 1
Join date : 18.11.2013

Bqh bannat ot nekaduren admin !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Bqh bannat ot nekaduren admin !!!   Bqh bannat ot nekaduren admin !!! Icon_minitimeПон Ное 18, 2013 8:19 pm

Zdraveite , az sum StanChanev ' cukam si v servera vi ot okolo sedmica , moje malko poveche ne znam .
No bqh naistina mnogo activen potrebitel , vsichko tochno servera mi haresa i reshih samo v nego da igraq !
No do predi malko .... bqh bannat , dori ne znam ot koi zashtoto ne pishe ' nqma reason nqma nishto ... Demoto si go gledah narochno za da vidq , kak eventualno adjeba toq deto me e bannal e predpolojil che imam pomoshtni stredstva . No uvi az nishto ne vidqh !
Taka kato tuka nqma kak da si kacha demoto , '' Glava'' admina nikakuv ne mi otgovarq , daje ne znam toq sait kontrolira li se i poseshtaem li e ot '' adminite '' , No iskam banna mi da bude premahnat , zashtoto tova e ubida za men !!!
Skype mi e : izverga_sl za koito e zainteresovan bih mogul i demoto da mu ispratq !


Mersi , chakam za otgovor !
Върнете се в началото Go down
 
Bqh bannat ot nekaduren admin !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.::FragZone Cs::. :: Сървърите на Frag-Zone :: Оплаквания от админи-
Идете на: